Ev Tekstili

Kumaş veya örme kumaştan yapılmış tekstil ürünleri ihtiyacımız olan birçok eşyayı oluşturan en önemli materyaldir. Tekstil sektöründe hizmet veren bir firma olarak ev tekstili kategorisinde şıklığı ve konforu ürünlerimiz ile sizlere sunuyoruz.

Dekorasyonun En Önemli Parçaları; Ev Tekstili

Ev tekstil ürünleri özellikle evimizi dekore ederken kullandığımız çok çeşitli işlevleri olan dekoratif ürünlerden meydana gelir. Uludağ Triko olarak ev tekstili kategorimiz altında triko televizyon battaniyesi ürünlerimiz bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz hem elegan bir bakış açısıyla üretilmekte hem de konfor anlayışınızı en üst noktaya taşımaktadır.

Ev Tekstil Ürünlerimizin Genel Özellikleri

                         Antibakteriyel kumaş yapısı

                         %100 organik pamuk üretim

                         Dünya standartlarına uygun üretim

                         Kir tutmama ve kolay temizlenebilme

                         Boyut stabilitesinin yüksekliği

                         Ter haslığı ve ışık haslığının yüksekliği

                         Antistatik üretim

                         Buruşmama özelliği

                         Kimyasal maddelere karşı haslık

                         Nem alıcı özelliği  

                         Yumuşak tutum özelliği  

Evinizdeki yaşam kalitesini üst sınırlara taşıyacak olan triko battaniyelerimizi üretirken yukarıda sıraladığımız tüm noktalara azami özen göstermekteyiz. Birincil hedefimiz ürünlerimizi kullanırken duyacağınız memnuniyettir.

Uludağ Triko Ev Tekstili Ürünleri

Firmamızın özenle üretilen ürünlerinden biri olan organik pamuk TV battaniyesi evinizin şıklığını tamamlar. Ürünümüzü daha yakından tanıyabilmeniz için içeriğine kısaca bir göz atalım.

Triko Nedir?

Düz örme makinelerinde imal edilen, atkılı örme sistemli kumaşlar olarak tanımlanmaktadır. İlk olarak yün ve pamuk ipliği olarak düz örgü makinesinde üretilmekte ve kısaca düz örme kumaş olarak da ifade edilmektedir.

Triko Kumaşların Genel Özellikleri

Tekstil sektöründe son derece geniş bir kullanıma sahip bir kumaş türüdür. Örme yüzeylerde iplik ilmek formu oldukça esnektir. Bu nedenle vücuda mükemmel bir uyum sağlar ve bedeninizi yumuşak bir biçimde sarmaktadır. Kolayca buruşmayan triko buruştuğunda ise hızla eski formuna dönebilir. Düz biçimde örülür. Triko kumaşlarda makine inceliği kumaş kalınlığını belirleyen temel faktördür. Dokuma kumaşlara göre ısı tutma özelliği fazladır. Çünkü ilmek yapısından dolayı hava tutma özelliği bulunmaktadır.

Evinizin Konforunu Kalitemizle Renklendiriyoruz

Dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarından olan battaniyeler yumuşak dokuları ile konforu ve şıklığı bir arada sunar. Sadece battaniye olarak değil koltuğunuzda ve yatağınızda örtü olarak da kullanabilirsiniz. Koltuğunuza serebileceğiniz en zarif triko TV battaniyesi seçeneklerimiz sayfamızda yer almaktadır. 

Renkli ve casual televizyon battaniye modelleri ile yatağınızda, şömine önünde, kanepede hatta serin yaz akşamlarında bahçe ve balkonunuzda ya da arabanızda uygun kullanımından memnun kalacaksınız. Çünkü her biri sizin için en kaliteli organik pamuktan üretilmiştir.

Uludağ Triko olarak size daha sade ve fazla renk çeşidi sunan örme battaniyeleri ürettik. Bej, mavi, turuncu, siyah, kırmızı ve daha birçok renk çeşidi bulunmaktadır. Yaz ve ilkbahar için canlı ve parlak renkleri, sonbahar ve kış için ise içinizi ısıtacak koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Odanıza ve mobilyalarınıza ahenk katacak estetiğe kavuşun. Gözünüzü yormayan ama renk ve örgü biçimleri ile gözünüzü alamayacağınız bir rahatlık sunuyoruz.

Battaniyeler sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz oldukça yaygın olarak tercih edilen ev hediyeleri arasındadır. Bu kapsamda hem evinizi daha göz alıcı, şık ve konforlu hale getirmek hem de sevdiklerinize hediye etmek için uygun bir ev tekstil ürünüdür.

%100 Organik Pamuk Dokusu

Çoğu ev tekstili ürünleri hem doğal hem de yapay kumaşlardan oluşur. Bu sebeple harmanlanarak dayanıklı ve güçlü hale getirilmektedir. Ancak örme kumaşlarımız doğal %100 pamuk örgüsü ile üretilmiştir. Triko televizyon battaniye fiyatları kaliteden ödün vermeyen anlayışımızı ortaya koymaktadır. Hiçbir zararlı kimyasal kullanılmadan üretilen pamuklu battaniyelerimiz özellikle bebekleriniz ve tüm aileniz için son derece güvenilirdir.

Tüm battaniyelerimiz (soğuk 30 derecede) kolayca yıkanabilir, çabucak kurur, dayanıklı olmasının yanı sıra düşük ısıda kurutulabilir. Ürünlerimizin uzun yıllar kullanabilmeniz için kullanım öncesinde yıkamanızı tavsiye ederiz.

Bazı battaniyeler cildinizde kaşıntı ve tahriş gibi alerjik reaksiyonlara neden olabilmektedir. Bundan dolayı battaniye seçerken sıcak tutmasının yanı sıra hassas ciltler için kalite standartlarına uygunluğundan da emin olunması önem arz etmektedir. Uludağ Triko olarak hem sağlığınızı hem şıklığınızı hem de konforunuzu önemsediğimizi bilmenizi isteriz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR