GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Değerli Uludağ Triko Ziyaretçisi,

uludağtriko.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım şahsi bilgilerinizi sizlerden istemektedir. uludağtriko.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler; problem, sorun, hata ve benzeri durumların düzeltilmesi, şikayet, dilek, görüş ve önerilerin değerlendirilmesi, kampanya çalışmaları, reklam ve pazarlama faaliyetlerinin düzenlenmesi, satın alan profillerine yönelik promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların engellenmesine yönelik satın alma alışkanlıklarının incelenmesi amacıyla uludağtriko.com.tr tarafından kullanılmaktadır. uludağtriko.com.tr, üyelik formlarından toplamış olduğu detayları, üye olan ziyaretçiden habersiz olarak, üçüncü şahıslarla katiyen paylaşmamakta, hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ya da satmamaktadır. Müşteri bilgileri, sadece resmi makamlar tarafından istenildiği halde resmi makamlar ile paylaşılabilecektir.   

Ziyaretçinin uludağtriko.com.tr adresi üzerinde girmiş olduğu bütün bilgilere yine ziyaretçi ulaşabilmektedir ve paylaşmış olduğu bilgileri yine ziyaretçi değiştirebilmektedir. 3. taraf bir kişinin bu bilgilere erişmesi ve değişiklik yapması olası değildir. Ödeme kısmında paylaşmış olduğunuz kredi kartı/banka kartı gibi bilgileriniz tarafımızca ya da tarafımıza hizmet veren hiçbir firmanın veri tabanında saklanmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Uludağ Triko uludağtriko.com.tr üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kişisel Veriniz Olmayan ve Otomatik Olarak Topladığımız Bilgiler

Login ID, IP adresi, log kayıtları ve Üye Şirket tarafından istenilen ek bilgiler, üye olduğu tarih, yaptığı başvurular, siteye login olma sıklığı/zamanları, ios/mobil site/ web site kullanıcısı, güncelleme tarihi, son giriş tarihi, ilk üyelik tarihi, uygulama silindi (evet/hayır), uygulamaların kullanılışı bilgisi (uygulama içerisinde yapılan her hareket ve seçim), ve buna benzer kullandığımız teknolojileri üye, şirket ve ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarına uyumlu hale getirmek, teknik aksaklıkları gidermek, teknik altyapımızı denetlemek amacıyla sizin hakkınızda veri toplayabiliriz. Çerezler veya diğer program ve yazımlarımız vasıtasıyla site içi kullanımlarınıza bağlı olarak tıklama sayınız, sekmeleri açma sıklığınız veya ilgi gösterdiğiniz başlıklara ilişkin dijital ortamdaki davranışlarınız hakkında bilgi toplayabiliriz.

 

Kimlik Bilgisi

Siteye Üye olarak kayıt olmanız ile beraber “adınız”, “soyadınız”, “doğum tarihiniz”  “T.C. Kimlik Numaranız” “Doğum Yeriniz”, “milliyetiniz(Uyruk)” ve “cinsiyetiniz” gibi bilgileri ULUDAĞ TRİKO ile kendi isteğiniz ile paylaşmaktasınız.

 

İletişim Bilgisi

Siteye kayıt olmanız ile beraber “elektronik posta adresiniz”, “adresiniz”, “yaşadığınız il ve ilçe” ve “cep telefonu” gibi bilgileri ULUDAĞ TRİKO ile kendi isteğiniz ile paylaşmaktasınız.

 

 

Uludağ Triko Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR